SK CZ PL

Aquapark Tatralandia: Wellness aktivity a služby

Wellnes v aquaparku Tatralandia

V rámci aquaparku Tatralandia je možné navštíviť aj Wellness paradise – relax centrum, ktoré sa nachádza na prvom poschodí hlavnej budovy aquaparku.

Wellness paradise poskytuje široký výber masáží:

  • klasickú,
  • medovú,
  • anticelulitídna,
  • aromatickú bylinkovú,
  • ovocnú,
  • škoricovú,
  • športovú,
  • thajskú masáž.

Účinná je aj lymfodrenážna masáž, kozmetická lymfodrenáž tváre, alebo masáž horúcimi lávovými kameňmi, reflexná masáž chodidiel a pre zamilovaných tu je romantická masáž pre dvoch.

Wellness - vyskúšajte kúpeľ

Oplatí sa vyskúšať aj rôzne kúpele ako kyslíkový regeneračný kúpeľ, do ktorého je možné pridať si smrekovú arómu.

Zaujímavý je aj omladzujúci chladiaci kúpeľ z 31 liečivých bylín, tonizujúci levanduľový kúpeľ, uhličitý prekrvujúci kúpeľ alebo kúpeľ z kozlíka lekárskeho. Klientom sa tiež odporúčajú rôzne zábaly, ktoré priaznivo pôsobia na organizmus.

Zábaly v ponuke

Z bohatého výberu je možné vyskúšať bahenný anticelulitídny zábal z Mŕtveho mora, odtučňovací zábal z morských rias, protireumatický zábal z lúčnych kvetov, regeneračný zábal z alpských bylín, vitalizačný zábal z dubovej kôry alebo rašelinový či škoricový zábal. Najmä u žien je obľúbená čokoládová maska.

Ďalšie wellness služby

Wellness paradise tiež ponúka elektroliečbu (Impulzoterapia, ultrazvuk, diadynamic), zázračnú lampu Biaptrón, horské slnko, infražiarič solux, oxygenoterapiu a jedinečný saunový svet s komplexom 16 parných a vodných sáun.

Bezplatné ležadlá a areál plný kulinárskych dobrôt

Aquapark Tatralandia ponúka svojim návštevníkom služby na výbornej úrovni. Vo vyhradených priestoroch, v okolí bazénov, na návštevníkov čakajú ležadlá, ktoré je možné využívať bezplatne.

V priestoroch, na prvom poschodí hlavnej budovy Aquaparku Tatraladia, sa nachádzajú nové šatne a prezliekarne. Pri každom bazéne hliadkujú plavčíci, ktorí sú vyškolení aj na ošetrenie malých zranení.

Nielen na malé deti tu čakajú animátori s bohatým programom.

V areáli je možné nájsť až 12 bufetov, pizzérii a reštaurácii. Pre tých, ktorí majú chuť len na niečo menšie, je tu Minimarket Tatralandia, kde nájdete aj drogériu.

Z Aquaparku Tatralandia počas zimy tiež premáva bezplatný Aqua-Skibus, ktorí návštevníkov dopraví z aquaparku priamo do lyžiarskeho centra Jasná v Nízkych Tatrách.

Wellness