SK CZ PL

Aquapark Tatralandia : Ubytovanie

Holiday Village Tatralandia

Hotel Holiday Village Tatralandia

Pre tých, ktorí by v aquaparku Tatralandia radi zostali niekoľko dní, je tu pripravené aj ubytovanie.

Holiday Village Tatralandia sa nachádza len pár metrov od areálu auquaparku. Ide o jedinečnú prázdninovú dedinku, v ktorej je možné nájsť až 155 bungalovov a apartmánov s kapacitou 700 osôb.

Súčasťou tohto komplexu je aj fitness centrum, minimarket, zmenáreň, funny centrum, detský kútik, ...

Priamo v Holiday Village Tatralandia sa tiež nachádza Zbojnícka koliba, reštauráciu U furmana či Lobby bar. Dedinka ponúka aj kongresovú sálu, športoviská, ako aj tri bazény a wellness centrum.

Penzión Liptovská Sielnica

Penzión Liptovská Sielnica

Ide o penzión, ktorý sa nachádza priamo v obci Liptovská Sielnica, len kilometer od brehu Liptovskej Mary a tri kilometre od aquaparku Tatralandia.

Penzión ponúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách, do ktorých je možné zarezervovať si aj prístelku a v apartmánoch. Priamo v penziónoch sa nachádza aj reštaurácia s terasou.

Ubytovanie je vhodné pre športovo založených návštevníkov, pre rodiny s deťmi, ale vďaka veľkej konferenčnej miestnosti je penzión ideálny aj pre firmy a rôzne príležitosti ako napr. svadby a oslavy.

Hotel Demänovská dolina

Hotel Demänovská dolina

Hotel je situovaný priamo v srdci atraktívnej Demänovskej doliny, len pár kilometrov od lyžiarskeho strediska Jasná.

Ide o dvojhviezdičkové ubytovacie zariadenie, ktoré ponúka jedno a dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky. V hoteli je možné nájsť reštauráciu, konferenčnú miestnosť, bar, kaviareň a menší salónik.

Pre tých, ktorí sa nudia je tu stolný tenis, biliard, požičovňa športových potrieb, požičovňa bicyklov. Návštevníci môžu tiež využiť suchú alebo eukalyptovú saunu, fitness, solárium a rôzne masáže.

Penzión Liptovský Mikuláš Harmónia

Penzión Liptovský Mikuláš Harmónia

Penzión sa nachádza v mestskej časti Liptovského Mikuláša, v dedinke Ondrášová. Kapacita penziónu je 22 hostí (plus 13 prísteliek), ktorých je možné ubytovať v 10 izbách.

Izby sú 2-3-lôžkové, vybavené TV, pripojením na internet, kúpeľňou, chladničkou. Hostia môžu využiť jedáleň, bar, spoločnú kuchyňu a spoločenskú miestnosť.

Parkovať je možné pred objektom ako aj v uzavretom objekte na spoločnom pozemku s domácimi, súčasťou ktorého je letná terasa s grilom. V penzióne sa dajú požičať si aj horské bicykle a cez zimu zase sánky. Len dva kilometre o objektu sa nachádza aquapark Tatralandia.

Chata Liptovský Mikuláš DELTA

Chata Liptovský Mikuláš Delta

Chata sa nachádza v tesnej blízkosti od aquaparku Tatralandia, zhruba 200 metrov od vstupného objektu. Okrem toho je situovaná pri brehu Liptovskej Mary.

Chata Delta má kapacitu 12 hostí, ktorých je možné ubytovať v troch izbách. Na klientov čaká spoločenská miestnosť s krbom (TV+SAT, barový pult, spoločenské hry), kuchyňa s jedálňou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a s WC. Za chatou je možné nájsť terasu s grilom, záhradu a detské ihrisko.

Parkovať je možné priamo pri objekte. Ubytovanie vhodné: pre rodiny s deťmi, pre mladých, pre aktívnu dovolenku.